"fikirleriniz bizimle güvencede; dün olduğu gibi yarın da, güvenle…"

Burak Yüceel, Yönetim Kurulu Başkanı

Bütün müvekkillerimizi “İŞ ORTAĞl”mız olarak görerek GÜVEN esasına dayalı profesyonelce sürdürülen ekip çalışması ile standart hizmet değil; müvekkilin ihtiyacına yönelik özel ve uygun hizmet vermekteyiz. İşlemlerin yapılmasında ve yapılan işlerin geliştirilerek sürdürülmesinde kesintisiz destek vererek; tüm hizmetleri müvekkillerimize değer kattığına inanarak yaparız. Müvekkillerimizin sadece bugününü değil, geleceğini de planlayarak karşılaşılacakları ihtiyaçları analiz eder ve müvekkillerimize yenilikçi ve katma değer katacak geliştirici öneriler sunarız.

ANADOLU PATENT®; 1976 yılında kurucusu Mustafa YÜCEEL tarafından fiilen faaliyete başlamış olup 1986 yılında ANADOLU MÜŞAVİRLİK çatısı altında Ankara’da faaliyet göstermeye devam etmiştir. Yatırım danışmanlığı ile birlikte yürütülen marka ve patent danışmanlığı, gelişen Türkiye ekonomisi ile firmalara Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konularında daha fazla hizmet verebilmek için çalışma alanını genişletmiştir. Sonrasında ise Anadolu Patent Danışmanlık Bilişim ve Ticaret A.Ş. unvanı ile yeni bir şirket çatısı altında, sadece Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konularında danışmanlık gösterebilmek için başta Anadolu Patent® ve WIPmark® markaları ile Patent ve Marka Vekili Burak YÜCEEL liderliğinde desteklerine hız kesmeden devam etmektedir.

Halihazırda Türkiye’de Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda farkındalık oluşturmaya öncülük eden ve Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle firmalara destek veren ANADOLU PATENT®, yapmış olduğu yurtdışı iş birlikleri ile ülke gözetmeksizin uluslararası işlemlerde müvekkillerine desteğini sürdürmektedir. Sadece Türk şirketlerine değil aynı zamanda Türk piyasasına girmek isteyen ve faaliyet gösteren uluslararası şirketlere de karşılaşabilecekleri ürün veya hizmet ihlallerine karşı destek sağlamaktadır.

Tüm bu sorumluluklarımızın bilincinde olarak ülkemizin belirlenen hedeflere ulaşmasında ANADOLU PATENT®; Üniversiteler, Teknokent ve Teknoparklar, Organize Sanayi Bölgeleri, İş adamları Dernekleri, Ticaret ve Sanayi kuruluşları, Ticaret ve Sanayi Odaları, ilgili Kamu Kurumları ile iş birliği çerçevesinde markalaşma, patent, tasarım ve coğrafi işaret konularında farkındalık sağlamak adına eğitim ve seminer programları düzenlemekte ve ortak çalışmalar yürütmektedir. INTA, PEM ile çeşitli ulusal ve uluslararası dernek üyelikleri yanında TOBB Patent ve Marka Vekilleri Sektör Meclisi Üyesi olarak da sektörün gelişmesi için katkılarını sağlamaktadır.

YÖNETİM KURULUMUZ

BURAK YÜCEEL
BURAK YÜCEELYönetim Kurulu Başkanı
Patent Vekili (No.774) ve Marka Vekili (No.1716)
Bilgisayar Mühendisi

Uzmanlık alanları:
SM analizi, ticari markalar, tasarımlar, patent, buluşlar, SM anlaşmazlıkları, alan adları, bilgisayar programları, hibe ve destekler konusunda danışmanlık, portföy yönetimi, şirket kuruluşu, sözleşmeler.

Eğitim:
Ted Ankara Koleji, Ankara
Atılım Üniversitesi, Ankara – BS. Bilgisayar Mühendisliği
Oxford Brookes University, İngiltere – MSc. Computer Science

MUSTAFA YÜCEEL
MUSTAFA YÜCEELYönetim Kurulu Üyesi
Marka Vekili (No.126)
Mimar

Uzmanlık alanları:
Yatırım Danışmanlığı, teşvikler, ithalat, ihracat, ticari markalar, tasarımlar, hibe ve destekler konusunda danışmanlık, şirket kuruluşu.

Eğitim:
ADMMA, Ankara – BS. Mimar

KARİYER OLANAKLARI

EKİBİMİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Şirket Bilgileri

Bağlı Olunan Kurumlar ve Üyesi Olunan Kuruluşlar/Dernekler