WIPmark® nedir?

WIPmark®, tescilleriniz için size özel sunduğumuz izleme hizmetimize verdiğimiz isimdir.

WIPmark® İzleme Hizmetimiz ile başta MARKA, TASARIM, PATENT ve ALAN ADLARI olmak üzere tüm haklarınızı yurtiçinde ve yurtdışında korursunuz.

Türkiye’de ve dünya genelinde WIPmark® İzleme Hizmetimiz ile markalarınız benzer veya taklit marka başvurularına karşı izlenmekte ve korunma sağlanmaktadır.

Sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar, tescilli haklarınıza benzer başvurularda bulunabilirler. Bu tip olası “kötü niyetli” ve “taklit” başvuruları engellemek için Türkiye’de her ay TÜRKPATENT tarafından yayınlanan bültenlerde yer alan benzer başvurular izlenerek raporlanır ve yapılacak itirazlar ile benzerliklerden doğacak muhtemel ticari kayıplarınız engellemiş olur.

Buna benzer olarak alan adlarınız ve uluslararası başvurularınız da WIPmark® izleme hizmetimiz kapsamında izlenmekte ve raporlanabilmektedir. Böylelikle tescilli haklarınız yurtdışında da taklitlere karşı korunabilmekte ve yapılacak itirazlar ile benzerliklerden doğacak muhtemel ticari kayıplarınız engellemiş olmaktadır.

Sadece tescil asla yeterli değildir!

hemen tıklayın, bilgi alın.